SMF 2006

SZCZECIN MUSIC FEST 2006 :
 
15 marca, klub Can Can
 
Jej muzyka to porywająca mieszanka brzmienia tradycyjnych instrumentów afrykańskich oraz rytmów kultury zachodniej. Efekt jaki osiągnęła Artystka wymyka się prostemu podsumowaniu - przy zachowaniu elementów etnicznych jej twórczość ma siłę i zasięg oddziaływania jaki jest właściwy muzyce pop, dodajmy, że chodzi o porównanie z ambitną i wartościową muzyką pop! “Rytm serca obu światów pulsuje w mojej muzyce” - tak Fania mówi o swojej twórczości.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 czerwca, Zamek w Szczecinie
 
Norweski artysta z polskimi korzeniami. Sława artysty wykracza daleko poza krąg słuchaczy jazzu i world music, dotarła zarówno do filharmonicznych sal jak i na listy najlepiej sprzedajacych sie płyt. Barwa jego saksofonu jest rozpoznawalna na całym świecie. Główna gwiazda prestiżowej wytwórni płytowej ECM - Garbarek jest współtwórcą jej charakterystycznego stylu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29 czerwca, Zamek w Szczecinie
 
Tango było kiedyś "bajo fondo” tzn. w podziemiu..., a dziś jest w dużej mierze na oficjalnych salonach. Grupa Bajofondo Tango Club wprowadziła go ponownie tam, gdzie od zawsze było jego właściwe miejsce - do podziemia klubów i sal tanecznych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 lipca, Zamek w Szczecinie
 
Wokalista, twórca piosenek, basista, kompozytor, lider zespołu, reżyser dźwięku i producent.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10 października, Opera na Zamku

Koncert był promocją płyty, zatytułowanej "Niebo". W nagraniu tego albumu uczestniczył gość specjalny - perkusjonalista Mino Cinelu.
 
Anna Maria Jopek - Nie rezygnując z grania muzyki ambitnej i przeznaczonej dla wymagającego słuchacza, sprzedaje jednocześnie płyty w nakładach, o których wiele gwiazd pop mogą tylko marzyć.
 
Mino Cinelu jest jednym z najwybitniejszych współczesnych perkusjonalistów, partner i współpracownik największych, m.in. Milesa Davisa, Stinga i Pata Metheny. 

 

 

 

 

 

 

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Subscribe and stay in touch

BUY TICKET

Here you can find full list of ticket offices. More

FREE TICKETS - GIFTS

We regularly give away tickets and other freebies (CDs, posters, artists' autographs) More

Join us